Neem contact op

Uitgeverij Scriptum
Nieuwe Haven 151
3117 AA Schiedam
Tel: 010-4271022
Fax: 010-4736625

info@scriptum.nl

Manuscripten

Heeft u een manuscript of boekidee dat u aan ons wilt voorleggen, neem dan contact op met de uitgever van het desbetreffende fondsonderdeel.

Algemeen: Gerjan de Waard dewaard@scriptum.nl
Management: Hans Ritman ritman@scriptum.nl
Psychologie: Tosca Ruijs tosca@scriptum.nl
Kunst: Martijn van Dansik art@scriptumart.nl


Pers/promotie

Bent u journalist/blogger? Dan kunt u contact opnemen met: Thea van Duijvenbooden thea@scriptum.nl


Financiële administratie

Voor vragen over facturen of andere financiële kwesties, kunt u zich richten tot onze administratie: Bettina den Herder bettina@scriptum.nl

Verkoop

Wilt u onze boeken in uw boekhandel verkopen? Dan kunt u via de onderstaande mogelijkheden contact met ons opnemen:


Boekhandelsvertegenwoordiging Nederland

Aquarius Boekverkoop
Meenkselaan 12
3972 JR Driebergen
Gabina Veltkamp
gveltkamp@aquariusboekverkoop.nl
06-24869772


Boekhandelsvertegenwoordiging België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
(+32)-334-56040
info@elkedagboeken.be
www.elkedagboeken.be

Onze kunstboeken worden in België vertegenwoordigd door Exhibitions International in Leuven. Tel: (+32) 016-296900